Çin Uçak Bileti

Çin’e ulaşımı sağlayan birçok havayolu firması var. Bu havayolu firmaları arasında Türkiye’den Çin’e direk uçuşu olan tek firma Türk Hava Yolları. Diğer firmaların tamamı Dünya’nın farklı bir şehrinde aktarma yapıyor. (bkz. Çin’e Giderken Hangi Hava Yolu Firması Tercih Edilebilir?)

Maddi durum ve zamana bağlı olarak uçak bileti alternatiflerini değerlendirmek isteyenler bütün uçuşları birada görüp ona göre değerlendirme yapmak isteyebilirler. İşte uçak bileti satışlarında Türkçe dahil birçok dilde, Dünya’nın birçok ülkesinde hizmet veren web sitelerinin bazıları:

Tatil.com

Adından da anlaşılabileceği gibi Türkiye merkezli olan, uçak bileti, tatil ve otel deyince akla gelen Türkçe sitelerin başında olan Tatil.com, Çin dahil 208 ülkede 750 havayolu şirketi ile anlaşmalı. 2005 yılında kurulmuş olan sitenin Türkiye çapında 68 adet yetkili satış ofisi bulunuyor. 200.000’den fazla aktif üyesi bulunan Tatil.com, uçak biletinin yanısıra otel rezervasyonları yaparken de güvenle kullanılabilecek bir web sitesi.


Tatil.com

Tripsta.com

Yunanistan’ın başkenti Atina’da 2005 yılında açılmış olan Tripsta.com, kurulduğu zamandan günümüze devamlı olarak büyüyen ve 300’den fazla çalışanı olan bir website. Toplam 46 ülkede hizmet veren ve geçtiğimiz 2017 yılında %21 büyüyerek toplam 740 milyon euro değerinde satış yapan Tripsta.com uçak bileti almak isteyenler için iyi bir alternatif.


Tripsta

agoda.com

2005 yılında Singapur’da kurulmuş olan agoda.com‘un 30 ülkede bulunan 53 ofisinde toplam 3700 çalışan bulunmaktadır. Özellikle otel rezervasyonu konusunda çok iddialı olan ve bünyesinde 2 milyondan fazla tesisi barındıran agoda.com, uçak bileti almak isteyenlerin de tercih edebileceği bir site.

agoda.com INT

Momondo.com

momondo, 2016’da Danimarka’da kurulmuş olan 40’dan fazla ülkede 250’den fazla çalışan ile hizmet veren seyahat arama sitesi. momondo’yu farklı kılan sitenin kullanıcılara milyonlarca otel ve uçak biletleri arasından uygun olanları sunmak ve kullanıcıları gerekli rezervasyon veya satın alma işlemlerini tamamlayabilemeleri için kendi seçtikleri firmalara ait sitelere yönlendirmek.


Momondo INT

OneTwoTrip.com

2011 yılında kurulmuş olan OneTwoTrip.com , Türkiye ile birlikte Büyük Britanya, Almanya, İrlanda, İspanya, Kazakistan, Polonya, Rusya, ABD ve Ukrayna’da hizmet vermektedir. 2.5 milyondan fazla kişi tarafından tercih edilen OneTwoTrip.com, ödemeleri hizmet verdiği ülkelerin yerel parası üzerinden alabiliyor. Uçuş aranırken 800’den fazla havayolu şirketi arasından sonuçları veren sitede, uçak biletine ek olarak otel arama imkanı da mümkün.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin:
Araç çubuğuna atla