Online Servisler

Bilgi Fırını’nı ziyaret eden kullanıcılarımızın çoğunun özellikle Çin ve Çince konularında sormak istediklerinin olduğunu biliyoruz. İstiyoruz ki bu kullanıcılarımız deyim yerinde ise “nokta atışı” yaparak istediği yardıma çok kolay bir şekilde ulaşabilsin. Bunun için de farklı konularda kullanıcımlarımızla özel olarak chat yaparak hizmet vermeye başladık . Bunu da tahmin edilebileceğinden çok daha uygun fiyata yapma konusunda çok ısrarcıyız.

Hızmetlerimizi vermeden önce görüşme günü ve saatini belirliyoruz. Ardından da anlaştığımız saatte Bilgi Fırını sitemizdeki chat kısmıyla görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Şu an vermekte olduğumuz online servisler:

1- Çin hakkında danışmanlık

2- Çince pratik ve Çince dil yardımı

1- Çin hakkında danışmanlık

Genel olarak Çin, Çin kültürü, Çin yemekleri, Çin’de iş imkanları, Çin’deki gelişmeler hakkında daha özel bilgilere ihtiyacı olanlara uygun bir hizmet. Bu hizmetten faydalanan kullanıcılarımızla anlaştığımız saatte buluşuyor, sitemizde chat yaparak onların sorularını dinliyor ve onlara Çin hakkında çeşitli tavsiyelerde bulunuyoruz.

30 dakikalık chat ile danışmanlık hizmetimiz için sadece 30TL talep ediyoruz.

Forma git

2- Çince pratik ve Çince dil yardımı

Çince öğrenmeyi düşünen; ama neye nereden başlayacağını bilemeyen, Çince öğrenirken birtakım ipuçlarına ihtiyacı olan ve chat yaparak Çince yazma pratiği yapmak isteyenlere uygun bir hizmet. Bu hizmetten faydalanan kullanıcılarımızla anlaştığımız saatte buluşuyor, sitemizde chat yaparak onlara Çince konusunda bildiklerimizi aktarıyor ve dilerlerse onlarla Çince chat yapıyoruz.

Çince ile ilgili chat yaparak verdiğimiz bu hizmet için de her 30 dakikaya 30TL talep ediyoruz.

Hizmetlerimizde faydalanmak için aşağıdaki küçük formu doldurup bize gönderin. Göndereceğiniz forma 24 saat içinde görüşme saati ve ödeme linki içeren bir mail ile geri dönüş yapacağız. Ödemenin yapılmasının ardından da belirtilen saatte sizi bekliyor olacağız.

  Sizinle hangi konu hakkında görüşelim?

  1-2 cümle ile bize biraz detay verebilir misiniz?

  Görüşmek için size en uygun üç gün ve saat aralığı:
  1-
  2-
  3-

  Sorularınız için sağ alt köşedeki chat simgesine tıklayın!