Online Çince Eğitimi

Çok okuyarak bir dili genel hatlarıyla tanımak mümkün. Ama öğrenilen bilgileri kafada canlandırabilmek için birtakım görsellere de ihtiyacımız var. Burada yola çıkarak Bilgi Fırını’nda Çince öğrenmek ile ilgili yazılara ek olarak Çince’nin detaylarına ihtiyaç duyanlar için online Çince dil eğitimi hazırladık.

Bu eğitimi hazırlarken Çince öğrenirken edindiğimiz tecrübelerden ve Çin’de Çince eğitimi alan yabancı öğrencilere okutulan kitaplardan yardım aldık. Amacımız Çince öğrenme serüveninin henüz başında olanlara temel Çince bilgisini verebilmek.

Bu hazırladığımız eğitimin sonunda öğrenciler hem Çince’nin mantığı ve farklılıkları hakkında gereken en temel bilgilereş hem de basitçe günlük hayatı devam ettirebilecek konuşma şekilleri hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Eğitimleri aşağıda göreceğiniz tanıtım videosu gibi videolar üzerinden yapıyoruz. Hazırladığımız videoları da her hafta Cuma günü kayıt olan öğrencilere mail yoluyla gönderiyoruz.

Eğitim videoları bu tanıtım videosundan daha uzun. Başka bir deyişle her bir eğitim videosu 10-20 dakika arasında bir uzunluğa sahip.

İsteyen herkes Çince öğrenmeye adım atabilsin diye 20 videolu online Çince eğitimi;

31 Ekim 2022’ye kadar sadece 20TL.