Servislerimiz

Biraz fazla mı iddialı olduk. Bizi bağışlayın; ama bu kadar yıldır Çin'de olunca insan ister istemez iddialı oluyor. Çin ile ilgili birtakım işleriniz varsa veya en azından bir şeylere bir yerinden başlanması gerektiğini düşünüyorsanız önce Çin'i bilen birilerine danışmanız sizce de sizin için daha iyi olmaz mı?


 

Çin ile ilgili bazı işlerinizde yukarıda bahsettiğimiz gibi küçük yardımlara ihtiyacınız varsa bilgifirini.com sitesini bünyesinde bulunduran Daini Online Services Limited olarak biz size yardımcı olabiliriz. Sizlere yardımcı olabilirsek ne mutlu bize!

Bizi Farklı Kılan Ne?

  • Çok uzun zamandır Çin'deyiz ve Çinli dostlarımızla beraberiz. Çin'deki iş hayatının işleyişine ek olarak Çin kültürü, Çinliler'in yaşam tarzı, düşünce yapısı ve Çince hakkında çok geniş bilgilere sahibiz. Çin ile ilgili bütün bildiklerimizi paylaşmaya hazırız.
  • Biz, bütün servisleri internet ortamında veren bir firmayız. Bu nedenle küçük çaplı yardımlar bizim önceliğimiz. Biliyoruz ki sizin için sadece internet üstünden yapacağımız yardımlar dahi sizin işlerinizi çok kolaylaştırabilir. Pazar araştırması, fabrika ziyaretleri gibi ileri düzey ticari işlerin bizim uzmanlık alanımız olmadığını tüm samimiyetimizle size bildirmek isteriz. Bu tarz büyük işleriniz için bu konularda uzmanlaşmış firmalarla görüşmeniz sizin için en doğru seçim olabilir.
  • Müşterilerimizle devamlı olarak iletişim halindeyiz. Müşterilerimizden gelen her türlü e-maili en geç 24 saat içinde cevaplandırıyoruz. Müşterilerimizin işleri ile ilgili gelişmeleri de anında kendileriyle paylaşıyoruz.
  • Çok yüksek ücretler talep etmeden de müşterilere yardımcı olunabileceğini düşünüyoruz. Bu nedenle fiyatlarımızın çoğunu "sembolik" denecek kadar düşük düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Amacımız müşterilerimizde olan gönül bağlarımızı kuvvetlendirmek. Yaptığımız yardımdan sonra müşterilerimizde "yardımlarınız için teşekkürler." benzeri mesajlar alabilmek bizm önceliğimiz.
  • Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak ek yardımlar da yapabiliriz. Aşağıda belirttiğimiz servislerimizin hiçbirinin kendilerine uymadığını düşünen müşterilerimizin istedikleri tarz servisle ilgili bize e-mail göndermeleri durumunda onlar için özel olarak yapabileceklerimzle ilgili kendilerine özel fiyat teklifleri yapabiliriz. Bize ulaşan hiçbir müşterimizi geri çevirmeden onları mutlu edebilmeyi umuyoruz.

Aşağıda sitemizde size uygun olacağına inandığımız servislerimizi göreceksiniz. Servislerimiz hakkında sorularınızı veya görüşlerinizi info@bilgifirini.com adresine mail göndererek bizimle paylaşabilirsiniz.