Hakkımızda

Devir internet devri. Günümüzde hemen her şey artık internet üzerinden yapılabiliyor. Artık kendimizi geliştirmek için evimizden çıkma zorunluluğu ortadan kalkmış durumda. Dünya’da her geçen gün daha fazla internet kullanıcısı yeni bilgilere ulaşmak, kendini geliştirmek için internet sitelerine yöneliyor.

www.bilgifirini.com da bu doğrultuda özellikle Çin ile ilgili yeni bilgiler öğrenmek veya Çin’i daha yakından tanımak isteyenlere yardımcı olabilmek amacıyla kuruldu. Sık sık güncellenen sitemiz, içerdiği Çin ile alakalı yüzlerce yazı ile alanındaki en kapsamlı Türkçe sitelerden biri konumundadır.

Çin’i çok yakından tanıyoruz ve biz Çin’deyiz. Bildiklerimizi mümkün olduğunca sitemizde paylaşıyoruz. Sizin Çin ile ilgili bildiğiniz ve sitemizde olmayan birtakım bilgiler varsa onları da sitemizde paylaşmayı çok isteriz. Biliyoruz ki sizin bildiklerinizi öğrenmek isteyenler mutlaka olacaktır.

Sitemiz tamamen kullanıcı odaklı kurulmuştur. Kullanıcılarımızın sorunlarını veya dileklerini bize iletmelerinden memnuniyet duyuyoruz; çünkü eksiklerimizi bize sadece kullanıcılarımızın gösterebileceğini biliyoruz. Bu nedenle de hangi kullanıcımız bize hangi içerikte bir mail gönderirse göndersin 24 saat içerisinde kesinlikle cevap veriyoruz ve bundan sonra da buna devam edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Sitemizdeki Çin ile ilgili bütün bilgileri şimdilik barındırmadığımızı biliyoruz. Ama arşivimizi genişletmek için çok çabaladığımızı söyleyebiliriz. Eğer aradığınız bilgiye sitemizde ulaşamazsanız lütfeninfo@bilgifirini.com adresine bilgilenmek istediğiniz konu ile ilgili bir mail gönderin. Mümkün olan en kısa zamanda bu eksiği gidermeye çalışacağız.

Bilgi için buradayız. Bilgi paylaşımının önemini biliyoruz ve bilmeye de devam edeceğiz.

Her geçen gün daha fazla internet kullanıcısının yeni bilgiler öğrenmesine vesile olmayı umuyoruz.

Çin’i tanımak artık çok kolay
Daini Online Services Limited firmamız 2017 yılının Kasım ayında kuruldu. Kuruluş amacımız internet üzerinden vereceğimiz servislerle kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak. Servislerimizin çoğunluğunu şimdilik Çin ile ilgili servisler oluştursa da, ilerleyen zamanlarda bütün ülkelerle ilgili birtakım servisler sunmayı hedefliyoruz.

Firmamız ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz firmamızın web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.