Hakkımızda

Bilgi Fırını Çin ile ilgili yeni bilgiler öğrenmek veya Çin’i daha yakından tanımak isteyenlere yardımcı olabilmek amacıyla kuruldu. Sık sık güncellenen sitemiz, içerdiği Çin ile alakalı çok sayıda yazı ile alanındaki en kapsamlı Türkçe sitelerden biri.

Çin nedense hala daha çok az tanınıyor ve Çin ile ilgili birçok bilgi hala daha kulaktan dolma olanlardan ibaret. İşte biz Bilgi Fırını’nda bu açığı kapatmaya ve Çin’in politik konulara girmeden olduğu gibi aktarmaya çalışıyoruz.

Sizin de Çin ile ilgili bildiğiniz ve sitemizde olmayan birtakım bilgiler varsa onları da sitemizde paylaşmayı çok isteriz. Biliyoruz ki sizin bildiklerinizi öğrenmek isteyenler mutlaka olacaktır. Paylaşmak istediğiniz yazılar varsa info@bilgifirini.com adresi tam size göre. Çin ile ilgili ne paylaşmak isterseniz yardımcı olmaya hazırız.

Ayrıca…

Bilgi Fırını’nda İngilizce öğrenmek isteyenler için yazılar da var. Öyle ya, gerek Çin’de gerekse Çin dışında hemen hemen her ülkede İngilizce olmazsa olmaz. O zaman hem Çinliler ile hem de diğer ülke vatandaşları ile İngilizce konuşabilmenin yollarını arayanlar için Bilgi Fırını’nda çok yararlı bilgiler var.

Bilgi Fırını’nda yazılar durmayacak. Devamlı olarak yeniler eklenecek.

İyi okumalar, iyi eğlenceler.