Hakkımızda

www.bilgifirini.com Çin ile ilgili yeni bilgiler öğrenmek veya Çin’i daha yakından tanımak isteyenlere yardımcı olabilmek amacıyla kuruldu. Sık sık güncellenen sitemiz, içerdiği Çin ile alakalı yüzlerce yazı ile alanındaki en kapsamlı Türkçe sitelerden biri konumundadır.

Çin’i çok yakından tanıyoruz ve biz Çin’deyiz. Bildiklerimizi mümkün olduğunca sitemizde paylaşıyoruz. Sizin Çin ile ilgili bildiğiniz ve sitemizde olmayan birtakım bilgiler varsa onları da sitemizde paylaşmayı çok isteriz. Biliyoruz ki sizin bildiklerinizi öğrenmek isteyenler mutlaka olacaktır.

Sitemizle ilgili kullanıcılarımızın sorunlarını veya dileklerini bize iletmelerinden memnuniyet duyuyoruz; çünkü eksiklerimizi bize sadece kullanıcılarımızın gösterebileceğini biliyoruz. Bu nedenle de hangi kullanıcımız bize hangi içerikte bir mail gönderirse göndersin 24 saat içerisinde kesinlikle cevap veriyoruz ve bundan sonra da buna devam edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Sitemizdeki Çin ile ilgili bütün bilgileri şimdilik barındırmadığımızı biliyoruz. Ama arşivimizi genişletmek için çok çabaladığımızı söyleyebiliriz. Eğer aradığınız bilgiye sitemizde ulaşamazsanız info@bilgifirini.com adresine bilgilenmek istediğiniz konu ile ilgili bir mail gönderebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda bu eksiği gidermeye çalışacağız.

Bilgi için buradayız. Bilgi paylaşımının önemini biliyoruz ve bilmeye de devam edeceğiz.

Her geçen gün daha fazla internet kullanıcısının yeni bilgiler öğrenmesine vesile olmayı umuyoruz.